درباره خانه و معماری

خانه و معماری کار خود را از سال ۲۰۱۰ شروع کرده است و در این مسیر پر فراز و نشیب، همواره با دغدغه تامین با کیفیت‌ترین‌ها در صنعت ساختمان و توجه به اصول حاکم بر توسعه پایدار، تلاش کرده است.  تیمی که خانه و معماری بر پایه آن استوار شده است جمعی از حرفه‌ای‌ترین‌ها در این زمینه هستند که می‌توانند بهترین‌ها را از معتبرترین برندهای خارجی برای شما فراهم کنند. وجود سال‌ها تجربه در زمینه واردات کالای برند های مطرح دنیا، در کنار نمایندگان فروش در سراسر ایران، خانه و معماری را به مرجع معتبری در صنعت ساختمان تبدیل کرده است.

بدون نگرانی و دغدغه، به روزترین‌های دنیای معماری را با ضمانت و گارانتی از خانه و معماری خریداری کنید. شرکت خانه و معماری جایی است که در آن نیاز‌های شما به بهترین شکل ممکن پاسخ داده خواهد شد.

درباره خانه و معماری

کیفیت

خانه و معماری محصولات خود را از بین با کیفیت ترین تولیدکنندگان دنیا انتخاب می کند تا بار هزینه های اضافی تعمیرات و تعویض زودهنگام را از روی دوش مصرف کنندگان بردارد و تجربه ای لذت بخش برای آنها رقم بزند.

راهکارهای تخصصی

راهکارهای تخصصی شرکت خانه و معماری با مدنظر قرار دادن لایف استایل، بودجه و مکان مورد استفاده محصولات، به کاربر در بهینه ترین حالت ارائه می شود تا فرآیند انتخاب را از طیف گسترده محصولات مشابه آسان تر کند.

پایداری

پایبندی به اصول معماری پایدار و حفظ محیط زیست از رویکردهای اصلی شرکت خانه و معماری است، که این موضوع را با تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی دوستدار محیط زیست از دو شرکت موزو و روکا به خوبی نشان داده است.