ROCA

قدمت یک برند می‌تواند تضمین کننده کیفیت محصولات آن به سبب چندین سال آزمون و خطا و کسب تجربه باشد. برند روکا با بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید محصولات چینی بهداشتی مانند توالت فرنگی، کاسه روشویی، شیرآلات، وان حمام و محصولات مشابه توانسته است هر آنچه در فضای سرویس بهداشتی نیاز دارید را فراهم کند.

علاوه بر رعایت استانداردهای سطح بالا در تولید، آنچه Roca را به بهترین تولید کننده در دنیا تبدیل کرده است، طراحی‌های ساده با حفظ ظرافت و مدرن بودن برای ایجاد بیشترین هماهنگی در فضای سرویس بهداشتی شماست.

پروژه های انجام شده مربوط به این برند
Roka-sanitary-and-Bamboo-cladding

این ویلا یکی از نمونه های جذاب طراحی ویلای مدرن در شمال کشور به شمار می رود که توسط آقای سهراب رفعت طراحی شده است. طراح در نمای این ویلا از نما بامبو ...

محبوب ترین محصولات برند

سوالات پرتکرار

بله محصولات روکا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی است و شما می‌توانید مشکلات و سوالات خود را با کارشناسان این برند در ایران، یعنی کارشناسان شرکت خانه و معماری مطرح کنید.
شرکت روکا ۷۰ کارخانه تولیدی در سطح دنیا دارد که محصولات این برند را تحت نظر روکا تولید می‌کنند. لازم است بدانید محصولاتی که ما در سایت خانه و معماری می‌فروشیم همگی از کارخانه اصلی آن از کشور اسپانیا به ایران وارد می‌شوند.