ردپای بامبو در کافه رستورانی در هلند

محصولات مرتبط

گالری تصاویر پروژه

محصولات پیشنهادی

BO-DTC171G-01
BO-DTC171G-01
6,500,000 تومان
BP-MP1050
BP-DT1050
21,200,000 تومان

ردپای بامبو در کافه رستورانی در هلند

سه محصول بامبو شرکت موزو (Moso) یعنی bamboo solid panel، دکینگ بامبو X-treme و industrial bamboo انتخاب معماران (Concrete Architects) این کافه رستوران در آمستردام هلند بوده است. محصولات با کیفیت بامبو در دکینگ فضای باز، کفپوش و مبلمان داخلی شامل میز، صندلی و نیمکت این مجموعه به کار رفته است.

کفپوش بامبو صنعتی (industrial bamboo) با الگوی منحصر به فرد خود در داخل پروژه، به علت الزامات بالایی که موزو در دوام، اکولوژی و پایداری مواد لحاظ کرده، استفاده شده است. ضخامت لایه رویی کفپوش (تا 15 میلی متر ضخامت)، دوام آن را تا سالیان سال حفظ می‌کند. در واقع پایداری و استحکام این نوع بامبو موجب شده در کاربری‌های تجاری مانند این پروژه یا هر فضایی که کاربر بالایی دارد قابل استفاده باشد. 

انتخاب دکینگ بامبو سری X-treme موزو برای فضای باز این مجموعه انتخاب هوشمندانه‌ای بوده است. زیرا مقاومت بالای این سری آن را برای مکان‌هایی که احتمال وجود رطوبت و ریختن آب وجود دارد مناسب کرده است.

پنل‌های سالید بامبو با چوب مهندسی شده نیز در مبلمان این کافه رستوران استفاده شده است. تنوع در ضخامت، تراکم، فینیشینگ، ساختار و رنگ؛ این پنل‌ها را کاملا مناسب طراحی مبلمان و هر آنچه که جنبه دکوراتیو و زیبایی در آن ارجح است، می‌کند.  

مشخصات پروژه

طراح: Concrete Architects
عکاس: unknown
موقعیت: Amsterdam, The Netherlands

پروژه‌های مشابه

No data was found