بامبو، المانی زیبا و کاربردی در ویلای مسکونی Casa Valle Escondido

محصولات مرتبط

محصول پیشنهادی

BO-DTHT500G
BO-DTHT500G
6,500,000 تومان

گالری تصاویر پروژه

محصولات پیشنهادی

 بامبو، المانی زیبا و کاربردی در ویلای مسکونی Casa Valle Escondido

Casa Valle Escondido یک ویلای مسکونی در دره‌ای سرسبز در خارج از منطقه سانتیاگو دی شیلی است. خانه‌های این منطقه نمایانگر تجمل و اشرافیت اند و این ویژگی مطمئناً در مورد نمای این ویلا که از بامبو سری X-treme Beams شرکت موزو (Moso) ساخته شده نیز صدق می‌کند.
در این ویلا به علت طراحی پنجره‌های قدی، محیط داخلی بسیار روشن و دلباز است. در تابستان این نور، گرمای زیادی در محیط داخلی ساختمان ایجاد می‌کند. به همین علت طراحان در جلوی پنجره ها، از صفحات آکاردئونی مشبک (شاتر) از جنس تیرهای بامبو استفاده کردند که از طریق سایه اندازی هم زیبایی و کیفیت فضایی داخل را بالا ببرند؛ هم نور زیاد آفتاب به داخل را برای آرامش ساکنان ویلا فیلتر کنند.
این تیرهای افقی بامبو از سری X-treme هستند. این محصولات outdoor به علت قرارگیری تحت فشار و حرارت، در برابر رطوبت و آفات، قارچ‌ها و … بسیار مقاوم می‌شوند. جدا از آن گارانتی سی ساله موزو (بر روی محصولات outdoor) به نوعي تضمين کننده ساخت و کیفیت بالای تیرهای بامبو به حساب می‌آيد. همچنین تمام تیرهای بامبو موجود در شاتر نما، کیفیت یکسانی دارند؛ برخلاف چوب که هیچ گونه تضمینی برای یکسان بودن 100 درصدی کیفیت و ظاهر تمام قطعات وجود ندارد.
برخلاف سایر متریال‌های مورد استفاده در فضاهای بیرونی، در سری X-treme هیچ گونه ترکیب شیمیایی مضر مانند باز دارنده‌های آتش استفاده نشده است. متریال Bamboo X-treme بالاترین کلاس دوام ممکن در استانداردهای اتحادیه اروپا و کلاس ایمنی آتش سوزی اروپا (B-s1-d0) را کسب کرده است.

مشخصات پروژه

پروژه‌های مشابه

No data was found