بامبو متریالی با کیفیت، معرف باشگاه ورزشی اکسیژن پرو

محصولات مرتبط

99
BO-DTHT171G-01
6,500,000 تومان

محصول پیشنهادی

BO-DTHT500G
BO-DTHT500G
6,500,000 تومان
BP-MP1050
BP-DT1050
21,200,000 تومان

گالری تصاویر پروژه

بامبو، متریالی با کیفیت معرف باشگاه ورزشی اکسیژن پرو

باشگاه ورزشی اکسیژن پرو(شعبه سبحان) تلاش کرده است با استفاده از بهترین برندهای تجهیزات ورزشی و مربیان حرفه‌ای مطلوب ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. در همین راستا از بهترین متریال مانند بامبو شرکت موزو (Moso) نیز کمک گرفته است. دکینگ بامبو سری X-treme و پنل بامبو در کف و قسمت‌های مختلف این باشگاه به کار رفته‌اند.
قابلیت فشرده گرمادیده بودن دکینگ بامبو سری X-treme باعث شده است که در کنار استخر که در معرض ریزش آب و رطوبت بالا است بسیار مقاوم و قابل استفاده باشد.
همچنین این قابلیت باعث شده است مولکول‌های قندی که در بامبو اصلاح نشده وجود دارد، حذف شود و دیگر قارچ و میکروارگانیسم‌ها امکان رشد در این دکینگ را نداشته باشند و محیطی بهداشتی فراهم شود.
این سری بامبو با جذابیت ظاهری چوب علاوه بر مقاومت بالا، نصب سریع و آسان به روش کام و زبانه‌ای و انعطاف پذیری در طراحی (به دلیل عرض متفاوت المان‌های دکینگ) را میسر می‌کند.
در سقف استخر باشگاه، پنل‌های بامبو با فاصله در کنار یکدیگر در ارتفاع تقریبا ثابتی قرار گرفته اند. با این حال در قسمت بار کنار استخر این پنل‌ها با قرارگیری در ارتفاع متفاوت شکل مواجی را پدید آورده‌اند که جدا از بحث زیبایی و هماهنگی با دکینگ کف، این پنل‌ها با این شکل قرارگیری؛ تاسیسات و قناسی را نیز در صورت وجود می‌پوشانند. پنل‌ها علاوه بر قسمت‌هایی از سقف، در مبلمان مانند نیمکت‌ها، درها و قسمتی از دیوار باشگاه به شکل منحنی استفاده شده‌اند.
کیفیت، دوام و ماندگاری بالا، سازگاری با محیط زیست، عدم نیاز به تعویض و ترمیم کمتر؛ محصولات بامبو موزو را به رقیبی جدی برای بسیاری از انواع چوب کرده است.

مشخصات پروژه

پروژه‌های مشابه

No data was found