بامبو در مشهورترین فضای نمایشگاهی اروپا به نام Paris Expo Porte Versailles

محصولات مرتبط

99
BO-DTHT171G-01
6,900,000 تومان

گالری تصاویر پروژه

محصولات پیشنهادی

BO-DTC171G-01
BO-DTC171G-01
6,900,000 تومان

محصول پیشنهادی

BO-DTHT500G
BO-DTHT500G
6,900,000 تومان

بامبو در مشهورترین فضای نمایشگاهی اروپا به نام Paris Expo Porte Versailles

دکینگ X-treme و مبلمان بامبو شرکت موزو (Moso) در تراس‌های پشت بام نمایشگاه پاریس پورت دو ورسای سالن 7 استفاده شده است. پاریس اکسپو پورت دو ورسای یکی از مشهورترین فضاهای نمایشگاهی در اروپا و در فرانسه است. باز طراحی این مجموعه با بیش از 90 سال قدمت، یک پروژه مدرن بزرگ است که نیازها و خواسته‌های سال‌های آینده کاربران را پوشش می‌دهد. بازسازی روف گاردن این مجموعه با استفاده از مبلمان و دکینگ بامبو به مساحت 38,750 فوت مربع در سال 2017 توسط تیم Valode and Pistre Architects et Jaqueline OSTY Landscape Architect انجام گرفت. کلیه محصولات outdoor بامبو به علت استفاده در محیط باز تحت فشار و حرارت قرار می‌گیرند که باعث دوام و مقاومت آنها در برابر رطوبت و آفات، قارچ‌ها و … می‌شود. علاوه بر دوام بالا، نصب آسان دکینگ نیز یکی از ویژگی‌های مثبت آن به شمار می‌رود.
تخته‌های دکینگ بدون فاصله از هم کنار یکدیگر نصب می‌شوند که علاوه بر ظاهر زیبا، نصب سریعتر و آسان تری در مقایسه با عرشه‌های بدون پروفیل دارند.
این دکینگ مزایای دیگری چون سختی بالا، سازگاری با محیط زیست، دارای ماندگاری کلاس یک در بین محصولات outdoor، مقاومت در برابر آتش و … نیز دارد.
دکینگ X-treme در گذر زمان در معرض تغییرات دمای هوا رنگ خاکستری طبیعی و زیبایی مانند بسیاری از انواع چوب هوازده پیدا می‌کند. کیفیت بالا و ظاهر زیبای دکینگ بامبو موزو را چندین سال پس از نصب در عکس‌های David Ducastel Phileas می‌توان مشاهده کرد.

مشخصات پروژه

پروژه‌های مشابه

No data was found