بامبو، متریالی پایدار در بازسازی ساختمان اداری Thames Tower

محصولات مرتبط

گالری تصاویر پروژه

محصولات پیشنهادی

BO-DTC171G-01
BO-DTC171G-01
6,900,000 تومان

محصول پیشنهادی

BO-DTHT500G
BO-DTHT500G
6,900,000 تومان
BP-MP-1050-NP
BP-DT1050-NP
21,200,000 تومان

بامبو، متریالی پایدار در بازسازی ساختمان اداری Thames Tower

برج تیمز (Thames Tower) فراتر از یک ساختمان اداری هوشمند است و برنده جوایز متعدد در زمینه طراحی و معماری پایدار شده است. درسال‌های 2015-2017 این ساختمان در لندن به طور کامل بازسازی شده و به نقطه عطفی زیبا در مرکز شهر ریدینگ (Reading) تبدیل شده است. این ساختمان که در سبک مدرن توسط معماران DN-A طراحی شده است، یک فضای پذیرش باز بزرگ دارد که در آن تیرهای سالید بامبو (solid bamboo) شرکت موزو (Moso) به صورت صفحاتی روی دیوار، فضای چشمگیری ایجاد کرده‌اند. عکاسی پروژه و نصب این صفحات زیبا و آکوستیک (2260 فوت مربع) که سر و صدای فضا را به خود جذب می‌کنند توسط BCL Timber Projects صورت گرفته است.
تیرهای سالید بامبو موزو با انبساط و انقباض کمتر و سختی و چگالی بالاتر نسبت به بسیاری از انواع چوب، برای استفاده سازه‌ای و دکوراتیو بسیار مناسب اند. این تیرها ابعاد، ضخامت، رنگ‌های متفاوت و حتی قابلیت سفارشی سازی متناسب با پروژه‌های ساختمانی را دارند. تیرها بسته به محل قرارگیری و نوع استفاده، قابل سفارش به صورت فشرده یا با چگالی بالا هستند.
تیرهای سالید بامبو موزو مانند سایر محصولات این شرکت، طبق استانداردهای سختگیرانه‌ای تولید می‌شوند که منجر به کیفیت بالای محصولات نهایی آن در مقابل سایر برندها می‌شود.

مشخصات پروژه

پروژه‌های مشابه

No data was found