نما چوبی بامبو، تلفیق زیبایی از بامبو و سنگ در پروژه ویلای زاگون

محصولات مرتبط

99
BO-DTHT171G-01
6,900,000 تومان

محصول پیشنهادی

BO-DTHT500G
BO-DTHT500G
6,900,000 تومان
BP-MP1050
BP-DT1050
21,200,000 تومان

گالری تصاویر پروژه

نما چوبی بامبو، تلفیق زیبایی از بامبو و سنگ در پروژه ویلای زاگون

ویلای زاگون در دل طبیعت و کوهای بلند محله فشم شهر تهران با سبکی متفاوت با استفاده از محصولات چوب بامبو موزو که توسط شرکت خانه و معماری عرضه شده، ساخته شده است. طراحی متفاوت این ویلا در هماهنگی با محیط اطراف و در پایدارترین شکل ممکن انجام گرفته است.
نما چوبی بامبو سری Bamboo Xtreme Cladding پوشش این ویلای سه طبقه را تشکیل داده است. این نما چوبی بامبو شامل تخته‌های فشرده و حرارت داده شده بامبو است که برای استفاده در فضای باز مناسب‌ است. این چوب متراکم سالیان سال به شکل پایداری در مقابل شرایط محیطی و عوامل جوی، زیبایی و استحکام خود را حفظ می‌کند.
علاوه بر نما چوبی بامبو، محصول X-treme decking در فضای باز، بالکن و سایر نقاط مختلف ویلای زاگون به رنگ قهوه‌ای تیره همسان با نمای ساختمان به کار رفته است. این محصول به علت قرارگیری تحت عملیات‌ فشرده سازی و حرارت دهی از مقاومت کافی برخوردار است.
در فضای داخلی ویلا نیز از چوب‌ بامبو استفاده شده که ترکیب جذابی با دیوارهای سفید و دتیل‌های شیشه‌ای ایجاد کرده است. در داخل ویلا از کفپوش سری industrial بامبو (PR1050)، برای پوشاندن کف ساختمان در رنگ قهوه‌ای روشن و کرم استفاده شده است. این کفپوش‌ها در برابر ساییدگی و فشار مقاومت بسیار عالی از خود نشان می‌دهند و به شکل پایداری، زیبایی و دوام خود را حفظ می‌کنند. از پنل بامبو نیز در داخل ویلا استفاده شده است.

مشخصات پروژه

پروژه‌های مشابه

No data was found