حسن سلیقه در استفاده از بامبو در ایستگاه راه آهنی در پاریس

محصولات مرتبط

99
BO-DTHT171G-01
6,900,000 تومان

گالری تصاویر پروژه

محصولات پیشنهادی

BO-DTC171G-01
BO-DTC171G-01
6,900,000 تومان
BP-MP1050
BP-DT1050
21,200,000 تومان

کفپوشی مقاوم از جنس بامبو در ایستگاه راه آهنی در پاریس

در سال 2017، در یکی از شلوغ ترین ایستگاه‌های راه آهن اروپا با حدود 200 میلیون مسافر در سال، یعنی Gare du Nord در پاریس، بامبو سری UltraDensity شرکت موزو (Moso) نصب شد. این پروژه که توسط شرکت AREP طراحی و توسط شرکت Abaca اجرا شده است، از نمونه‌های مثال زدنی استفاده از انواع محصولات بامبو می‌باشد.

بامبو سری UltraDensity به عنوان عمده متریال این ایستگاه، کفپوشی مناسب برای  فضاهای سرپوشیده با نوسانات رطوبت و دمایی و همچنین تردد بالا است. 

سختی آن با بیش از 9.5 کیلوگرم بر میلی‌متر مربع، باعث می‌شود این ماده در برابر ضربه و حرکت مداوم چمدان‌ها و چرخ‌های حمل بار مقاوم باشد.

کفپوش بامبو UltraDensity موزو توسط FCBA و CSTB برای استفاده در بالاترین دسته از فضاهای عمومی مانند ایستگاه‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز خرید تأییدیه فنی دریافت کرده است.

این بامبو علاوه بر مقاومت بالا در برابر آب و مواد شیمیایی، بالاترین نتایج را در آزمایشات مقاومت (خواص مکانیکی، پانچ، پایداری) و سایش به دست آورده است. این امر آن را مناسب نصب در ساختمان‌هایی که نیاز به طبقه بندی U4P4E2C2 دارند، می‌کند.

علاوه بر بامبو سری UltraDensity، از بامبو سری Supreme (سالید دولایه) نیز در بخش Eurostar این ایستگاه 16146 متر مربعی و در قسمت مبلمان فضای انتظار نیز بامبو سری Density موزو که فشرده و مقاوم است استفاده شده است.

سری Supreme شامل یک لایه رویی 4 میلی متری بر روی یک لایه زیرین متشکل از نوارهای فشرده می‌باشد. این سری با تنوع بالا در طرح و رنگ و به لطف ویژگی‌هایی چون دوام و پایداری مواد برای نواحی پر تردد بسیار مناسب است.

مشخصات پروژه

طراح: AREP
عکاس: David Ducastel
موقعیت: Paris, France

پروژه‌های مشابه

پروژه ikea loule

شعبه فروشگاه زنجیره‌ای مبلمان آیکیا (IKEA) در پرتغال، دیزاین خود را متناسب با تصویر جهانی این برند ارایه کرده است. آیکیا متعهد به رویکرد پایداری در ...

interieur

محصولات فروشگاه Van Slageren Keukens & Interieur بیانگر کیفیت بالا و القای حس مثبت به خریدار است. از این رو این فروشگاه با انتخاب پنل های چوبی بامبو ...